Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Maraş Siyah Kuru Üzüm 1KG

Maraş Siyah Kuru Üzüm 1KG
New -13 %

Çekirdekli Siyah Kuru Üzüm

Kahramanmaraş yöresinde yetiştirilen siyah üzüm, güneş ışığında doğal olarak kurutulur. Çekirdekli/Çekirdeksiz siyah kuru üzüm, hem çocuklar hem de yetişkinler için müthiş bir besindir. İçeriğinde bolca bulunan kalsiyum sayesinde, sağlıklı bir iskelet sistemine sahip olmamızı sağlar. Bunun yanında yüksek kan basıncı problemi olanlar için, siyah kuru üzüm, içeriğindeki potasyumun etkisiyle vücuttaki sodyum düzeyinin azalmasını sağlar ve böylelikle kan basıncını azaltır. İçeriğinde kolesterol bulunmaz ve bunun yanında kötü kolesterolün etkilerinin azaltılmasını sağlar. Doğal antioksidanlar bakımından çok zengin olduğu için de karaciğer ve böbrek fonksiyonlarını iyileştirici etkiye sahiptir.

Çekirdekli siyah kuru üzümü, çekirdeğiyle beraber, günde 5-6 adet tüketmek yeterli olacaktır.

Kahramanmaraş yöresinde yetiştirilip güneş ışığında kurutulan Çekirdeksiz Siyah Kuru Üzüm bir tıkla kapınızda

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.