Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Özel Pekmezli Cevizli Tüm Sucuk - Maraş Cevizli Sucuk 1KG

Özel Pekmezli Cevizli Tüm Sucuk - Maraş Cevizli Sucuk 1KG
New -15 %
Özel Pekmezli Cevizli Tüm Sucuk - Maraş Cevizli Sucuk 1KG
  • Stock: In Stock
  • Model: EY4
  • Weight: 1.00kg
  • Dimensions: 19.00cm x 26.00cm x 8.00cm
190 samples sold
Product Views: 414
65,00TL
55,00TL
Vergiler Hariç: 50,93TL

Özel Pekmezli Cevizli Tüm Sucuk

Maraş Özel Pekmezli Cevizli Tüm Sucuk, meşhur olduğu gibi maraş yöresindeki yayla köylerinin önemli geçim kaynaklarından biridir. Dağ köylerinde, üzüm bağı yetiştiriciliği olduğu gibi yayla cevizi de çiftçi için önemli bir gelir kaynağıdır .Bu nedenle Maraş sucuğu soğuk kış aylarında içinizi ısıtacak enfes bir lezzet harikasıdır. Çocukların severek tükettiği bu ürünü mağazamızdan en taze şekilde alabilir memnun olacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu ürünümüzde bol ceviz kullanılmış ve ağzınızda cevizin tadını yoğun bir şekilde hissedeceksiniz.

Özel Pekmezli Cevizli Tüm Sucuk 1 kg

200TL VE ÜSTÜ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.